COACHING ACADEMY

T: +420 732 772 261 | M: info@systemika-nlp.cz

Centrum Systemiky NLP Neuro-lingvistické programování - Certifikované studium
Koučování, systemické přístupy, Ericksonský přístup - hypnóza a sugesce
ITA Neuro-Linguistic Programming Certified member

Představení kurzů Coaching Academy

Komplexní výcvik koučování

Nabízíme unikátní výcvik koučování v ČR, který vás seznámí najednou hned s několika nejznámějšími a nejpoužívanejšími druhy a typy koučování. Během komplexní výcviku koučování se naučíte velikou škálu dovedností potřebných pro práci externího či interního kouče. Poznáte a pochopíte hned několik koučovacích přístupů. Po absolvování výcviku budete umět prakticky použít rozličné nástroje a postupy, kterými budete schopni pomoci klientovi v dosažení jeho osobních či pracovních cílů.

Intenzivní výcvik systemického koučování

Intenzivní výcvik systemického koučování obsahuje všechny znalosti a dovednosti potřebné k vedení systemického koučovacího rozhovoru na úrovni externího či interního kouče a je určen všem, kteří chtějí poznat systemický přístup a rozvíjet svoji kariéru v oblasti systemického koučování nebo ve vedení jiných lidí.

Intenzivní výcvik NLP koučování

Výcvik obsahuje všechny znalosti a dovednosti potřebné k vedení NLP koučovacího rozhovoru na úrovni externího či interního kouče. Je určen všem, kteří chtějí poznat NLP, využívat NLP v koučování a rozvíjet svoji kariéru v oblasti koučování nebo ve vedení jiných lidí. Uděláme z vás během 6 dnů NLP kouče, kteří mohou ihned začít pracovat s interními i externími klienty.

Staňte se vynikajícím koučem a neplaťte za to statisíce!

Personal Breakthrough Session

Personal Breakthrough Session (PBTS) je nová, unikátní, efektivní a rychlá forma vedení individuálního koučovacího rozhovoru, který umožňuje dosáhnout významných změn a pokroků u klienta. PBTS je založena na principu NLP transformačního koučování a pracuje s klientem na úrovni osobních hodnot, přesvědčení a identity. Pomáhá klientovi dosáhnou požadovaných osobních či pracovních cílů za velmi krátkou dobu během intenzivního koučování vedeného podle přesně dané struktury.

NLP Coaching Practitioner

Výcvik NLP Coaching Practitioner je určen pro všechny, kteří chtějí současně poznat Neuro-lingvistické programování a umět ho použít ke koučování druhých. Vaším cílem může být začít svoji kariéru kouče, zdokonalit se v jich získaných koučovacích dovednostech nebo jen začlenit koučování do svých současných aktivit a stylů vedení. Ucelený speciální výcvik nabízí velmi komplexní pohled na koučování a na praktické využití změnových i koučovacích technik Neuro-lingvistického programování.

Výcvik systemického a NLP koučování

Výcvik systemického a NLP koučování je určen všem, kteří se chtějí stát kvalifikovanými systemickými kouči a zárověň pochopit význam NLP v koučování a umět oba přístupy integrovat k plné spokojenosti a výsledkům klienta.

Uděláme z vás během 9i dnů systemiky, kouče a seznámíme vás s klíčovými prvky NLP. Staňte se špičkovými kouči a neplaťte za to statisíce!

Zaregistrujte se včas a získejte zajímavé slevy až 15% Jsme jediná certfikovaná autorita ITANLP
v Česku a na Slovensku.